Zmieniamy się dla Ciebie!

Kategorie:  nowości , presejo
Autor: rcioch

Właśnie dziś 04.06 w DNIU DRUKARZA z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam nową odsłonę naszego znaku i nazwy. 

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, dokonaliśmy modyfikacji nazwy i znaku naszej drukarni.

PRESEJO - bo tak z dniem dzisiejszym będziemy się nazywać, w języku esperanto oznacza "DRUKARNIA".

Językiem esperanto na świecie posługuje się od kilkuset tysięcy do nawet dwóch milionów ludzi. Stworzył go Polak, Ludwik Zamenhof, który 26 lipca 1887 roku opublikował pierwszy podręcznik pt. "Unua Libro".

Język druku jest równie uniwersalny i ponadnarodowy. Najwyższa jakość, uszlachetnienia oraz szeroka paleta podłoży zawsze stanowią znakomitą ofertę dla klientów.

Czerpiąc garściami z symboliki nazewnictwa, pracujemy, aby nasza drukarnia internetowa stała się miejscem gdzie znajdą Państwo szerokie spektrum unikalnych i nowatorskich form druku, szeroką paletę uszlachetnień, oraz wyjątkowe podłoża.

Łącząc interdyscyplinarne dziedziny nauki, nasz dział badawczo rozwojowy prowadzi szereg badań, których celem jest osiągnięcie jak najwyższej jakości oferowanych usług. 


PRESEJO łączy w swoim DNA:

- druk cyfrowy, 

- wyjątkowe podłoża,  

- szeroką gamę uszlachetnień, 

- wysokojakościowe realizacje,  

- niskie nakłady,  

- konkurencyjne ceny.  

 

Udogodnienie takie daje najnowsza technologia druku cyfrowego.

 

Nie marnuj czasu na poszukiwania “jakiejś drukarni”. Wybierz PRESEJO, miejsce, gdzie pasja łączy się z wiedzą i technologią - drukarnią, w której urzeczywistnisz marzenia o idealnym druku! 

PRESEJO | NOWOCZESNOŚĆ | TECHNOLOGIA

 

CZY WIESZ, ŻE... 

Czy wiesz, że 90% informacji, które przyswaja mózg, to informacje wizualne? Tekst jest mistrzem drugiego planu. W końcu, jesteśmy przyzwyczajeni do przetwarzania obrazów. Zapamiętujemy 80% tego co widzimy. Niewiele już zatem pozostaje w głowie tego co zostało przeczytane. Stąd tak ważne jest, by wyróżnić swój produkt na tle konkurencji. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie uszlachetnień. 

 

Co to jest uszlachetnienie druku? 

Uszlachetnienie druku rozumiemy jako metodę pokrywania podłoża drukowego rozmaitymi materiałami czy substancjami po zadrukowaniu arkusza w celu podniesienia walorów estetycznych, atrakcyjności, a także żywotności druku. Dzięki temu, nie tylko „upiększamy” dany produkt, ale także często zwiększamy jego wytrzymałość.

Najnowsze rozwiązania cyfrowe jakimi dysponujemy w zakresie technologii uszlachetniania druku pozwalają na szereg możliwości. W rezultacie mamy do wyboru całą gamę różnorodnych zdobień na okładkę naszego magazynu, książki, katalogu czy czasopisma. Do najpopularniejszych zalicza się lakierowanie oraz laminowanie.

 

Dlatego właśnie realizujemy unikalne rozwiązania z zakresu zdobienia druku w technologii laserowej:

- folie: złota, srebrna, rose gold, holograficzna, i inne,

- lakier UV,

- zadruk biały na czarnym papierze,

- soft touch.

- szeroka gama podłoży (w tym barwionych w masie)


Robimy wszystko by dostarczać Państwu wydruki jak najwyżej jakości w rewolucyjnie niskich cenach.

DRUKARNIA INTERNETOWA

Drukarnia internetowa Presejo otwarta jest na wszelkiego rodzaju wyzwania, zatem jeśli masz koncepcję produktu niestandardowego - skontaktuj się z nami, napisz co i na kiedy potrzebujesz. Doradzimy najlepsze możliwe rozwiązanie w mega atrakcyjnej cenie - bo chcemy poznać Twoje potrzeby i pokazać, że warto tworzyć rzeczy wyjątkowe.

Zapytaj o druk niestandardowy

Wycena w 24h!
LUB ZADZWOŃ I UZYSKAJ ODPOWIEDŹ NATYCHMIAST!

TEL.: +48 507 184 386